Koolitused mis aitavad suurendada ettevõtte väärtust


Kas oled mõelnud, et telefoni fotokaamera kasutamisoskused meeskonnas aitavad tugevdada ettevõtte positsiooni turul ning kasvatada meeskonna vaimu?

Maailmas kus peamine suhtlus käib interneti vahendusel, läbi erinevate sotsiaalmeedia kanalite, tõuseb üha enam päevakorda visuaalse sisu loomise vajadus. Kuigi internet on täis erinevaid visuaalse sisuga keskkondi (Ai generaatorid ja pildipangad) on originaalne foto sinu töötajatest ja töökeskkonnast alati kõnekam ning see räägib just sinu lugu. Erinevad sotsiaalmeedia kanalid annavad sulle võimaluse suhelda enda klientidega või tulevaste töötajatega. Ettevõtte väärtuste tutvustamine läbi pildilugude aitab tugevdada brändi ja jõuda inimeste südamesse.


Mõned mõtted miks pakkuda töötajatele fotograafia koolitust:

1. Töötajate arengu toetamine.

2. Loominguliste oskuste arendamine pakub töötajale sisemist rahulolu ja aitab maandada tööstressi.

3. Fotograafilised oskused meeskonnas annavad võimaluse tutvustada kaubamärgi taga seisvaid inimesi.

4. Toitlustuskoha töötajad saavad luua sotsiaalmeedia fotosid, mille vahendusel tutvustada kohvikut/restorani ja sealseid inimesi, meeldivat interjööri ning pakutavaid sööke.

5. Kaupluse töötajad saavad tutvustada uusi tooteid ja interjööri ning väärtusi mida ettevõtte peab oluliseks.

6. Suurettevõtete puhul on oluline sisekommunikatsioon, et seeläbi kasvatada tugevat ühtset meeskonda. Parim viis selleks on kui töötajad erinevates üksustes näevad ka teistele tegemisi. See annab võimaluse teineteisega tutvumiseks ja kaasaelamiseks. Just nii saate kasvatada tugevat ja ühte jalga astuvat meeskonda.

7. Kui juhtub meeskonnas olema fotopisikuga nakatunud inimene, anna talle võimalus oma oskusi arendada, sest see võib olla tulevikus suurepärane viis säästa raha fotograafi teenuse eraldi sisseostmisest ning pakkuda töötajale tööpostil vaheldusrikkamat tegevust.

8. Pildid ja videod, mis on tehtud töötajate poolt, näitavad ka ettevõtte sisemist kultuuri ja toimimist. See kõik suurendab töötajate rahulolu ja lojaalsust ettevõtte suhtes ning on hea algus tugeva tööandja brändi kujundamisel.

Minult võid julgelt uurida ka võimalust meeskondade ja grupikoolituste läbiviimise kohta. Telefonifotograafia on
väärtuslik oskus, mida iga töötaja võiks osata, sest seeläbi sünnib fotomaterjal, mis aitab tööandjal reklaamida nii enda tooteid teenuseid kui kasvatada tugevat ühte hoidvat meeskonda, muutes omakorda ettevõtte uutele talentidele atraktiivseks.

KLIKI ALLOLEVAL PILDIL JA VAATA NÄIDIS KOOLITUSI
Sorteeri:
Otsing: