Toimumiskoht: Tallinn (kohtumispaiga täpsustan meiliga)
Aeg: 29.06. ja 08.08.2023 kell 18:00 - 20:00
Hind: 45 eur
Töötoa juhendaja: Airi Leon

Osalejal peab olema fotokaamera või nutitelefon

PS! Vihmase ilma korral tagastan raha või siis osalejate nõusolekul viin läbi töötoa siseruumides (Kopli 25-606, Tallinn). Soovi korral on ka võimals vahetada teise töötoa vastu, kallima hinna korral tasub osaleja hinnavahe.

Eestimaa suvi on imeline ja lausa patt oleks kui seda ei kasutaks maksimaalselt ära. Ettevõtjana sa tead kui oluline on emotsiooniga foto, et oma tooteid müüa. Parimad emotsioonid tulevad loodusest ja kui sinna lisada oskuslik valguse kasutus ning kompositsiooni seadmine, siis tulemuseks kindlasti pildid miida märgatakse sotsiaalmeedias.

Loomulik valgus ehk valgus, mida pakub meile päikene ja seda isegi siis, kui pilvekaardin selle ees, on parim pildistamise valgus üldse.

Too oma tooted õue ja vaatame ühiselt koos, kuidas pildistada neist pilte, mida oleks ka mõnus jagada pimedal aastaajal, et vaatajates elavustada suvemälestusi.


Töötoas vaatame:

  • kuidas seada valgust ja valida pildistamise kohta nii, et saaksid parima tulemuse;

  • kuidas inspireeruda ümbritsevast keskkonnast ja kasutada seda pildistamise koha valikul ning taustade seadmisel;

  • millega peab arvestama kui valgus liiga äkiline või siis hoopis natuke liiga igav;

  • kuidas pildistada ehk seada kadreeringut nii, et toode oleks loomulik ning vältida kaamera moonutusi;

  • millega pead arvestama kui kasutada pildistamisel kaamera automaatikat ning kuidas ka sellises olukorras omada kontrolli pilti jääva valguse üle.

Töötuoad on suurepärane viis tutvumaks fotograafia maailmaga või siis juhendaja käe all kinnistada juba varasemalt õpitud oskusi.

Kai aga soov individuaalse juhendamise järgi, siis minu juhendamise tund maksab 50 eur ja sellisel juhul muidugi keskendume sinu tootest piltide tegemisele ning jagan sinuga vajalike teadmisi, kuidas edaspidi iseseivalt piltide loomisega hakkama saada.
Veel näiteid ja inspiratsioon looduskeskkonnas loodud tootepiltiedest.