Kuidas fotograafia oskused aitavad luua tööalaselt lisandväärtust?

Fotograafia oskuste omamine pakub tööotsijatele mitmeid eeliseid, sest kvaliteetne visuaalne sisu on tänapäeva töömaailmas äärmiselt oluline. See artikkel keskendub sellele, kuidas fotograafia oskused saavad luua tööalaselt lisandväärtust erinevatel ametikohtadel. Vaatleme näiteid sellest, kuidas fotograafia oskusi saab rakendada turunduse, sisekommunikatsiooni, sotsiaalmeedia, lasteasutuste, vabaühenduste tegevuses ja mida võidab tööandja, kes peab oluliseks enda tööandjabrändi kujundust.

Kindlasti on võimalik tuua näiteid pea igast erinevast valdkonnast, aga mõistetavalt, ei jõuaks ma neid kõike siin postituse välja tuua. Seega saab igaüks ise enda valdkonna tegevusest lähtuvalt mõelda, kuidas fotograafia saaks sindtööalaselt aidata.

6 näidet kuidas fotograafia tööalaselt kasutada

  1. Turundusvaldkond: Fotograafia oskused on turundusvaldkonnas äärmiselt olulised. Saate luua pilte erinevatele digikanalitele, nagu veebilehed, sotsiaalmeedia platvormid ja reklaammaterjalid. Näiteks võite aidata ettevõtetel luua atraktiivset visuaalset sisu toodete või teenuste reklaamimiseks, pakkudes sellega potentsiaalsetele klientidele silmapaistvat visuaalset kogemust.
  2. Sisekommunikatsioon: Organisatsioonid vajavad sisemise kommunikatsiooni jaoks visuaalset sisu, et luua sidet töötajate vahel ja tugevdada ettevõtte kultuuri. Näiteks võite aidata dokumenteerida ettevõtte üritusi, töötajaid või töökeskkonda, luues pilte, mis aitavad töötajatel tunda end kaasatuna ja tugevdada meeskonnatunnet. LOE LISAKS
  3. Sotsiaalmeedia: Kauplused, kohvikud ja muud ettevõtted vajavad aktiivset kohalolekut sotsiaalmeedias. Fotograafia oskuste omamine võimaldab teil aidata ettevõtetel luua silmapaistvat ja atraktiivset sisu, mis köidab potentsiaalseid kliente ja suurendab kaasatust. Näiteks saate luua kauneid pilte toodetest, teenustest või ettevõtte sündmustest, et hoida kliente kaasatuna jasuurendada brändi nähtavust.
  4. Lasteasutused:
    täiendkoolitus
    Fotograafia oskused võivad olla lasteaia või muu lasteasutuse jaoks suureks abiks. Saate jäädvustada laste tegevusi ja dokumenteerida lasteaia päeva, luues pilte, mis loovad parema sideme lastevanematega. Näiteks võite jagada fotosid laste mängudest, loomingulistest tegevustest või üritustest, et näidata vanematele nende laste arengut ja õppimist.
  5. Vabaühendused: Vabaühendused vajavad sageli visuaalset sisu oma tegevuste dokumenteerimiseks ja jagamiseks digikanalites. Fotograafia oskused võimaldavad teil aidata vabaühendustel luua kaasahaaravat ja mõjusat sisu, mis edastab nende sõnumit ja tõstab teadlikkust nende tegevustest. Näiteks saate dokumenteerida ühenduse sündmusi, vabatahtlikutööd või edulugusid, luues pilte, mis toetavad nende eesmärke ja levitavad nende sõnumit.
  6. Tööandja bränding: Fotograafia oskused aitavad ka tööandjal luua atraktiivset brändi. Saate aidata ettevõttel luua visuaalset sisu, mis esitleb töökeskkonda, meeskonda ja ettevõtte väärtusi. Näiteks võite luua pilte töötajate tööst ja õhkkonnast, et potentsiaalsed töötajad saaksid parema ülevaate ettevõttest ning tunneksid end tööandjaga paremini seotuna. LOE LISAKS

Fotograafia oskused pakuvad tööotsijatele mitmeid võimalusi luua tööalaselt lisandväärtust erinevatel ametikohtadel. Siin artiklis on vaid mõned näited, kuidas fotograafia aitab töötajal olla tööandja jaoks väärtuslik.  

Kui oled avatud silmadega tööturul ringi vaatamas või juba tööotsingutel, siis siin on kindlasti mõni hea argument, miks enda oskuste pagasit täiendada fotograafia koolitusel.

Minu koolituste hulgast leiab erinevaid koolitusi ja kui sul endal kaamerat veel ei ole, siis saab nt telefonifotograafia koolitusel väga põhjalikud teadmised, mis aitavad luua kvaliteetseid lugusid jutustavat pildimaterjali.

Minu poolt läbiviidavad koolitused on koostöös Kristo Krummiga leitavad Töötukassa koolituste lehelt Kristo Krumm Koolitused OÜ nime alt. 

Kristo ettevõtluskoolitused annavad alustavale ettevõtjale põhjalikke teadmisi ja häid ideid turundusvaldkonnas tegutsemiseks ning minu fotokoolitused nende juures annavad sulle ühe olulise eelise - oskuse rääkida lugusid ka piltide keeles.

TUTVU KOOLITUSTEGA

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Mida tähendab “kohalolek” sotsiaalmeedia turunduses?

Järgmine

Airi Leon
Miks valida just minu fotokoolitused?

Jaga seda artiklit